3d-kinnisvara.eu

Quantum Laavakiviripats 5000 iooni "KVANTRIPATS" UUS TOODE!

Quantum Laavakiviripats 5000 iooni "KVANTRIPATS" UUS TOODE!
Quantum Laavakiviripats 5000 iooni "KVANTRIPATS" UUS TOODE! Quantum Laavakiviripats 5000 iooni "KVANTRIPATS" UUS TOODE! Quantum Laavakiviripats 5000 iooni "KVANTRIPATS" UUS TOODE! Quantum Laavakiviripats 5000 iooni "KVANTRIPATS" UUS TOODE! Quantum Laavakiviripats 5000 iooni "KVANTRIPATS" UUS TOODE! Quantum Laavakiviripats 5000 iooni "KVANTRIPATS" UUS TOODE!
Mudel: Ripats1
Saadavus: Laos
Hind: 45.00€ 35.00€
Hinnavõit: 10.00€ (22%)
Kogus:        

Kandke kaelas või pange enda ja elektromagnetkiirguse allika vahele.

Komplekti kuulub:

ripats, nano-kaart, karp
kaardi tüüp: nano ion kaart
ioonide tase ripatsil 5000

Kvantripats on tehtud mineraalirikkast ( üle 76 erineva mineraali) pruunist laavakivist. Ripatsi vägi peitub kvantfüüsika ja nanotehnoloogia koosmõjus. Ripats korrastab veestruktuuri ja kuna inimene koosneb u. 70% veest, võib mõjutada kvantripats ka inimest, tugevdades tema immuunsüsteemi. See omakorda võib kaitsta ripatsi kandjat keskkonna kahjulike mõjude eest.

Oma igapäevases elus puutume kokku paljude erinevate sidevahendus seadmetega nagu näiteks raadio, TV, mobiiltelefonid ja paljude muude elektromagnetiliste seadmetega mis pidevalt saadavad ja võtavad vastu signaale erinevatel sagedustel. Inimese silm ei suuda neid laineid näha,  kuid on teada, et neil on mõju meie kehale. Võime tunda väsimust, peavalu, pinget või ebamugavustunnet silmades. See Energia ripats, mis on valmistatud laavakivi osakestest nano tehnoloogia abil, võib aidata ja kaitsta meie keha selle kahjuliku kiirguse eest.

On oluline märkida, et energia mida Kvantripats omab kestab vähemalt 50 aastat!

TÄHELEPANU! Tegemist ei ole meditsiinitootega. See ei ole mõeldud haiguste raviks, leevendamiseks või ärahoidmiseks. Toote kohta avaldatud seisukohad ei ole kontrollitud Ravimiameti poolt. Ärge kasutage toodet haiguse ravi või ravimite asemel. Kasutage seda koos arsti poolt soovitatud  ravi ja tasakaalustatud toitumisega.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: Ripats1
Powered By OpenCart
Reklaamid.ee © 2022
Birmingham Web Development
Contact Us